У МЗС РФ заявили, що США самі вирішили скоротити свою дипмісію в Росії

  Эту статью могут комментировать только участники сообщества.
  Вы можете вступить в сообщество одним кликом по кнопке справа.
  Александр Белый перепечатал из ukr.segodnya.ua
  3 оценок, 327 просмотров Обсудить (4)

  У МЗС РФ заявили, що США самі вирішили скоротити свою дипмісію в Росії

  28.08.2017, 18:10 Переглядiв: 1100

  Захарова зазначила, що Росія не буде відповідати США на ускладнення отримання візи, запроваджені американським посольством Марія Захарова.

  Фото: ТАСС

  Скорочення співробітників американської дипмісії в Росії відбувалося за ініціативою американської сторони. Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає "Дождь".

  "Саме американська сторона прийняла рішення про скорочення американського персоналу, не російська", – підкреслила Захарова.

  Також вона зазначила, що Росія не буде відповідати США на ускладнення отримання візи, запроваджені американським посольством. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дипломати і візи: через що виник конфлікт між Росією і США

  За словами Захарової, американці стали збільшувати терміни розгляду заяв на візу ще в травні, тоді терміни збільшилися з 10 до 50 днів. "До нас почали надходити запити громадян, які почали питати, що сталося з американським посольством", – розповіла вона. Тобто, як стверджує Захарова, це сталося задовго до того, коли президент РФ Володимир Путін в якості контрсанкций зажадав скоротити співробітників американської дипмісії на 755 чоловік. За словами Захарової, це була відповідь ще на "зимові" санкції попереднього президента США Барака Обами, коли в грудні минулого року Вашингтон зажадав вислати російських дипломатів.

  Захарова також зазначила, що в період другої електоральної хвилі в США "не залишається можливості прогнозувати якесь пом'якшення риторики стосовно Росії".

  Нагадаємо, 26 липня Палата представників Конгресу США прийняла новий пакет санкцій відносно Росії, Ірану і КНДР. Відповідне рішення підтримав і Сенат. У відповідь Росія прийняла рішення скоротити кількість співробітників американських дипломатичних місій на своїй території і припинити використання посольством США в Росії всіх складських приміщень в Москві і дачі в Срібному бору. Як заявив президент РФ Володимир Путін, Росію повинні покинути 755 дипломатів США. Путін підкреслив, що з точки зору роботи дипломатичного відомства "це цілком відчутно".

  2 серпня президент США Дональд Трамп підписав закон про санкції проти Росії. Він підкреслив, що Вашингтон не потерпить втручання у свої демократичні процеси.

  А 21 серпня посольство США в Росії оголосило, що з 23 серпня 2017 року припиняє видачу неімміграційних віз в російських регіонах. З 1 вересня співбесіди будуть проводитися тільки в посольстві в Москві. Крім того, в посольстві США в Москві і консульстві в Санкт-Петербурзі повідомили, що припиняють прийом заяв на отримання віз від громадян Білорусі через скорочення персоналу американської дипломатичної місії в Росії.

  Комментировать

  осталось 1185 символов
  пользователи оставили 4 комментария , вы можете свернуть их
  Русскоязычный Бандеровец # написал комментарий 29 августа 2017, 00:43
  Захарова головой стукнулась или как?
  Сам Путлер разухабился выслать 755 американских дипломатов, которых там всего навсего было 300. А теперь стукнутая Маша заявляет, что это инициатива американской стороны.
  Комментарий удален модератором Гайдпарка
  • Регистрация
  • Вход
  Ваш комментарий сохранен, но пока скрыт.
  Войдите или зарегистрируйтесь для того, чтобы Ваш комментарий стал видимым для всех.
  Код с картинки
  Я согласен
  Код с картинки
    Забыли пароль?
  ×

  Напоминание пароля

  Хотите зарегистрироваться?
  За сутки посетители оставили 707 записей в блогах и 6463 комментария.
  Зарегистрировалось 27 новых макспаркеров. Теперь нас 5024945.