Заява МЗС України

  Эту статью могут комментировать только участники сообщества.
  Вы можете вступить в сообщество одним кликом по кнопке справа.
  БВА 71 перепечатал из mfa.gov.ua
  5 оценок, 606 просмотров Обсудить (2)

  Заява МЗС України щодо заборони в’їзду главі Меджлісу кримськотатарського народу Рефату Чубарову до Автономної Республіки Крим

  Вчора, 23:38

  Заборона російських властей та самопроголошеної бандитської влади в Криму на перебування глави. Меджлісу кримськотатарського народу Рефату Чубарову на рідній землі є вироком кремлівській окупації.

  З будь-якої точки зору – міжнародно-правової, політичної і просто людської - ці дії є наслідком безпомічної спроби зупинити суспільний протест мешканців Криму проти свавілля, яке знищує добробут, безпеку та самобутність цієї землі.

  Російській окупації скоро настане кінець.

  Абсурдне рішення Кремля – це результат ненависті і шовіністичної політики, яку Російська Федерація, продовжуючи традиції Сталіна, здійснює стосовно кримськотатарського народу від початку збройної окупації та анексії Криму.

  У Росії немає іншого ставлення до демократії та міжнаціонального миру.

  За обгорткою «російської багатонаціональності» ховається жорстоке обличчя тоталітарного політичного режиму, який подавляє будь-яку іншу мову та культуру, не кажучи про демократичні права і свободи. Тюрма народів знову показала свій ворожий оскал.

  Автономна Республіка Крим була, є і залишається частиною суверенної території України. Відповідно до пункту 2 статті 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 р., будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їхня діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом. Згідно з пунктом 3 статті 9 цього Закону будь-який акт (рішення, документ), виданий незаконними органами та/або особами, є недійсним і не створює правових наслідків.

  Посадові та службові особи самопроголошеної кримської влади, які порушили українське законодавство, заборонивши громадянину України Рефату Чубарову в’їзд на територію Автономної Республіки Крим, будуть неминуче притягнені до відповідальності в порядку, встановленому законодавством України.

  Главі Меджлісу кримськотатарського народу Рефату Чубарову, як і лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву повинен бути наданий безперешкодний доступ до рідної землі.

  Закликаємо міжнародне співтовариство та всі світові правозахисні організації засудити дії Російської Федерації і виявити одностайну солідарність, аби зупинити наступ шовіністичного агресора, здатного зруйнувати не лише регіональний, але й глобальний мир.

  Комментировать

  осталось 1185 символов
  пользователи оставили 2 комментария , вы можете свернуть их
  Петро Осипенко # написал комментарий 6 июля 2014, 07:11
  Людину не пускають додому!!!!!!!!
  Це вже - капець... (підібрав хоч таке слово, щоб не забанили).
  • Регистрация
  • Вход
  Ваш комментарий сохранен, но пока скрыт.
  Войдите или зарегистрируйтесь для того, чтобы Ваш комментарий стал видимым для всех.
  Код с картинки
  Я согласен
  Код с картинки
    Забыли пароль?
  ×

  Напоминание пароля

  Хотите зарегистрироваться?
  За сутки посетители оставили 584 записи в блогах и 5097 комментариев.
  Зарегистрировалось 163 новых макспаркеров. Теперь нас 5029561.
  X