jasvami ныне написал
  2 оценок, 436 просмотров Обсудить (4)
  Порошенко - сучасний Мойсей.

  Росія = Єгипет часів Мойсея.
  Путін = Фараон.
  Українці = євреї тих же часів, що декілька сотень років були в рабстві в Єгипті.
  Сьогодні ми вийшли з Єгипту й опинились в пустелі. Настали важкі часи, бо нема навіть тої примітивної їжі, яку мали в рабстві. Багато-хто з нас волає, проситься знову в рабство, аби лиш не голодувати, та Мойсей знає куди веде й що насправді нам потрібніше.
  Фараон кинув нам навздогін свої війська, та як тоді їх поглинули води Червоного моря, так і в наш час: "Земля відкриє свої вуста й поглине води/народи, що дракон червоний(Росія) пустив навздогін Жінці одягненій в Сонце(України), що має на голові вінок з 12 зірок(символ Євросоюзу), та народила духовного Пастуха всіх народів (Христа сьогоднішнього втілення)".
  Тож тримайтесь брати та підтримуйте свого "Мойсея"!

  Подробней: https://forumkiev.com/politika-ukrainy/85033-poroshenko-suchasnii-moisei.html#ixzz5l2iAl57r
  Loading...

  Комментировать

  осталось 1185 символов
  пользователи оставили 4 комментария , вы можете свернуть их
  Ефим Андурский # написал комментарий 14 апреля 2019, 11:01
  Комментарий удален его автором
  Cassandra II # написала комментарий 21 мая 2019, 09:56
  Мыслеформа народа Украины породила/привела к власти следующего президента менее опытного ЗЕ, Главнокомандующего "Слугу народа", получается что води/народы от "дракона красного", которых поглотит Земля из вашего растолкованного пророчества произойдут во время следующего Главы страны.
  Но главное в в этом посте то, что Женщина одетая в солнце и венок из 12 звезд( Украина) родила духовного Пастуха для всех народов, и он не во власти этого мира 100%, а пасет воды/народы проливая истину о новом развитии человеческого духа в Царстве не от мира сего, а в Царстве Небесном, не на Земле нынешней.
  Владислав Кузубов # написал комментарий 30 июня 2019, 09:06
  Аналогія може і схожа, тільки Мойсей не проклинав єгиптян і вже ніяк не лихословив фараона, євреї були чужинцями в Єгипті і жили відокремлено, хоча і не платили податки за своє проживання на чужій землі, адже за них колись відповів Йосип, 11-й син Якова... Далі, Україну ніхто не затримував в Союзі, зібралися великі дядьки в лісі, випили-закусили і вирішили розійтися по-братськи. Євреїв же фараон не хотів відпускати... Далі, євреї йшли по пустелях, без їжі і води, українці живуть на своїй землі в будинках і квартирах, з потужним державним апаратом, сформованої промисловістю в роки СРСР, з сильною армією і озброєнням, а хто куди все це порастащил і розпродав - шукайте, карайте. Росія живе і працює, нікого не осуджує і не звинувачує своїх злодіїв і нероб тут вистачає, тільки ніхто не звинувачує брежнєва та Хрущова в тому, що вони, українці, створили тепличні умови для України за рахунок Росії.
  • Регистрация
  • Вход
  Ваш комментарий сохранен, но пока скрыт.
  Войдите или зарегистрируйтесь для того, чтобы Ваш комментарий стал видимым для всех.
  Код с картинки
  Я согласен
  Код с картинки
    Забыли пароль?
  ×

  Напоминание пароля

  Хотите зарегистрироваться?
  За сутки посетители оставили 963 записи в блогах и 9017 комментариев.
  Зарегистрировался 31 новый макспаркер. Теперь нас 5021639.